Romet, Romet i jeszcze raz Romet........

 

Niewątpliwie jest to marka, którą rozpoznaje lub kojarzy każdy z nas. Od blisko 65 lat Romet towarzyszy wielu Polakom w rozpoczęciu przygody rowerowej. Niewątpliwie pozycja marki na rynku rowerowym jest silna, która wynika z długoletniej historii i tradycji w konstruowaniu rowerów. Rowery marki Romet na przestrzeni 65 lat przeszły gruntowne modernizacje i zmiany konstrukcyjne aby oferowały jak najlepsze technologicznie ramy.

Romet w dalszym ciągu utrzymuje pozycję lidera wśród producentów rowerów na rynku krajów europy środkowo-wschodniej, dzięki europejskiemu wzornictwu, rozsądnym cenom, ale co ważne dużym zaufaniem do marki. Romet to nie tylko marka rowerów, ale również Factory Team Romet, który bierz udział wszelkiego rodzaju wyścigach czy imprezach kolarskich w wielu zakątka świata.

W ofercie polskiej marki Romet znajdziesz ramy z niemal, że każdej gamy. Szukasz roweru górskiego? sprawdź modele Mustang oraz Rambler. Jesteś pasjonatem długich wycieczek jednak lubisz komfort specjalnie dla Ciebie mamy wersje trekkingowe Wagant i Gazela. Lubisz prędkość i wiatr we włosach sprawdź ofertę modeli Huragan, Aspre, Boreas oraz Finale. Rower na dojazd do pracy lub szybkie przemieszanie się po mieście? wybierz śmiało rower crossowy Orkan. Nauka jazdy na rowerze czy już bardziej doświadczona pociecha? sprawdź ofertę Rometa z kategorii dziecięce.

Cechą, która szczególnie wyróżnia markę Romet na tle polskich producentów rowerów to rama. Od roku 2019 poszczególne ramy rowerów Rometa zaczęto produkować w Polsce. W skutek czego Romet posiada jedną z największych fabryk w europie środkowo-wschodniej. Ruch tej pozwolił na tworzenie jeszcze lepiej dopracowanych rowerów na lepszej jakości ramach aluminiowych.

Jesteś zainteresowany rowerami marki Romet? Zapraszamy do naszych sklepów rowerowych w Oświęcimiu, Tychach i Katowicach. Fabryka Rowerowa

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło