ROWERY MONGOOSE - WYCZYNOWE MASZYNY

Marka Mongoose to jedna z tych firm, która narodziła się od pomysłu w tym przypadku jednego koła skonstruowanego przez Skipa Hessa w garażu na południu Kalifornii. Innowacyjna budowa koła sprawiła, że było one idealne do rowerów BMX a co ważniejsze nareszcie wystarczająco wytrzymałe. Monogoose od tego momentu jest obecny na niemal, że wszystkich rynkach świata i przez ponad 45 lat marka napisała kawał historii, szczególnie w segmencie BMX.

Pierwszy rower Mongoose z semgnetu BMX powstał w roku 1976 i szybko stał się bestsellerem, dzięki innowacyjnemu projektowi światowej klasy. Rowery Mongoose były też coraz częściej wybierany przez profesjonalnych riderów a sama marka mocno zaangażowała się w tworzenie społeczności i teamów pośród użytkowników BMX. Rok 1986 to flagowy rower Mongoose FS-1, który od tej pory był centralnym produktem marki.

Aby móc oferować jak największa gamę rowerów marka Mongoose w roku 1985 wprowadziła na rynek swoje pierwsze rowery górskie w tym Mongoose ATB i ATB Pro. Wraz z rozwojem segmentu górskiego powstał również w roku 1992 segment rowerów z pełnym zawieszeniem Mongoose Amplifier. Rowery górskie zarówno z segmentu XC jak i full w dalszym ciągu są rozwijane aby stały się jeszcze bardziej doskonałymi.

Wybierając markę Mongoose do sklepów rowerów Fabryka Rowerowa kierowaliśmy się różnorodnością jaką oferuje ta marka.

Jeśli jesteś pasjonatem podniebnych ewolucji oraz nauki coraz to bardziej zaawansowanych tricków idealnie odnajdziesz się w segmencie BMX i Dirt. Czekają tutaj na Ciebie takie modele jak Legion czy Fireball w różnych wersjach kolorystycznych czy komponent owych, tak byś mógł z dużą pewnością znaleźć coś dla siebie.

Ewolucje i bike parki to jednak nie Twoja droga? Z pewnością zainteresuje Cię propozycja rowerów górskich od marki Mongoose. Znajdziesz tutaj rowery Cross-Country takie jak TYAX czy SWITCHBACK, downlhill BOOT'R, full suspension SALVO, fatbike Argus czy klasyczne traile Tyax. Wisienką na torcie są rowery gravel, który aktualnie są jendymi z najbardziej popularnych rowerów na rynku. W tym segmencie Mongoose przygotował wersje Guide oraz Grendel.

Mongoose to kolejna amerykański producent rowerów, który już na dobre rozgościła się na naszych salonach. W każdym sklepie rowerowym Fabryka Rowerowa znajdziecie spory wybór rowerów marki Mongoose z możliwością przymiarki oraz przejażdżki, tak abyś od samego początku pokochali te rowery. Jesteś ciekaw jakie modele są jeszcze dostępne?

Sprawdź sklep online Fabryki Rowerowej!!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło