Polski producent rowerów - Kands

Trans-rower to polska firma, która jest już obecna na rynku od 22 lat, tym samym wpisuje się ona w grono najdłużej działających procentów rowerów Polsce. Najbardziej rozpoznawalną marką pod skrzydłami firmy Trans-rower są rowery Kands, które są dostępne we wszystkich sklepach rowerowych Fabryki Rowerowej. W ofercie marki znajdziesz niemal, że wszystkie linie rowerów.

Szukasz roweru crossowego? z pewnością zainteresują Cię takie modele jak Kands Avangarde, Maestro czy Crossline 1100. Eksploracja w górach i strome zjazdy? również znajdziesz coś dla siebie w ofercie MTB. Tutaj prym wiodą takie modele jak Kands Comp-er, Hardstone czy The One. Dla osób, które kochają długie wycieczki, ale w pełnym komforcie Kands przygotował serie trekkingową wraz z flagowymi modelami: Kands Elite Pro Alivio, Elite Pro Acera czy Travel-X. Szybkie przemieszczanie się w mieście, wraz z gracją i pięknym designem? sprawdź ofertę rowerów miejskich. Czekają na Ciebie Kands Soprano, Wenecja czy Opera. Szukasz roweru dla dziecka? W ofercie polskiego producenta Kands również go znajdziesz, począwszy od biegowych rowerów do 24 calowych. W tej linii rowerów zwróć uwagę na Kands Smart, Dragon, Master czy Rider.

Nowością, która niedawno pojawiła się w ofercie marki Kands są rowery szosowe, elektryczne oraz dirt. Wraz z tym modele szosowe to rowery o wyróżniającej się nazwie Marcianni w dwóch wersjach napędowych. Rowery elektryczne to niebagatelna 7 modeli w zróżnicowanych wersjach napędowych i wizualnych. Ostatni segment to rowery typu dirt, które ciągle zyskują na popularności. Szukasz roweru do nauki trików i szaleństwa Skateparkach? sprawdź koniecznie modele Kands Dirt Colt.

Rowery pod marką Kands to nie tylko bogata oferta, wzornictwo i spore doświadczenie. Aspektem dzięki, którym Kands bardzo szybko zyskała w oczkach nowych klinetów jest bardzo dobry stosunek ceny do jakości ich modeli. Rowery tej marki powstają na bazie solidnych markowy produktów takich jak: Shimano, SR Suntour, CST, Orion czy SKS Germany. Dzięki temu rowery marki Kands są bardzo solidne i świetnie się je użytkuje. Marka cały czas stawia na rozwój w skutek czego ich rowery staną się jeszcze bardziej popularne.

Fabryka Rowerowa jest związana z marką Kands od początku swojego istnienia. Dlaczego wybraliśmy tego producenta do naszych sklepów? Ponieważ od zawsze chcieliśmy wspierać polskich producentów rowerów, którzy oferują dobrej jakości produkty. Rowery marki Kands są dostępne w każdym ze sklepów Fabryki Rowerowej jak i również w naszym sklepie online

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło