W Fabryce Rowerowej masz szeroki wybór opcji dostawy, która realizowana jest przez firmy kurierskie DPD oraz InPost. Dzięki temu czas realizacji zamówienia jest skrócony do minimum w zdecydowanej większości zamówienie jest wysyłane przez nas w ciągu 24 godzin. Masz też możliwość osobistego i całkowicie darmowego odbioru zamówienia w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, nawet w tym samym dniu. Każdy kupiony u nas rower przed wysyłką lub odbiorem osobistym przechodzi bezpłatny przegląd zerowy. Kupując w  sklepach Fabryka Rowerowa masz pewność że dostaniesz wyregulowany, sprawny i gotowy do jazdy rower.

Odbiór osobisty

Kurier DPD

Paczkomat InPost

Odbiór osobisty w naszych sklepach

Wybierając odbiór osobistych w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, towar możesz odebrać  nawet w tym samym dniu, po złożeniu zamówienia dostaniesz od nas wiadomość, kiedy Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru, maksymalny czas kiedy zamówienie będzie gotowe to 24 godziny. Przy zakupie roweru, wszystkie zakupione dodatkowo akcesoria lub części będą zamontowane zupełnie ZA DARMO!

Wysyłka kurierem DPD

Pamiętaj, wysyłając Twój rower specjalnie zabezpieczamy go przed uszkodzeniami w trakcie transportu. Nie mamy jednak wpływu na działania firm kurierskich. Dlatego w momencie odbioru paczki od kuriera obowiązkowo sprawdź stan paczki i jej zawartość. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości lub uszkodzeń złóż reklamację w obecności kuriera. Jeżeli nie masz pewności jak złożyć swój rower odwiedź nasz kanał YOUTUBE.

Kurier DPD (wszystkie produkty)

W przypadku rowerów z racji dużych gabarytów przesyłki na czas transportu musimy odkręcić padały, kierownicę, przednie koło i siodełko. Po rozpakowaniu wystarczy przykręcić te elementy i rower jest gotowy do jazdy. Od rozpakowanie roweru do pierwszej jazdy minie zaledwie kilkadziesiąt minut.

  • Koszt dostawy rowerów 0 zł – wszystkie rowery są wysyłane ZA DARMO!
  • Koszt dostawy pozostałych produktów 15,95 zł - zamówienie powyżej 195 zł, wysyłka ZA DARMO!

Jeśli kupujesz rower wraz z dodatkami (części, akcesoria, odzież) nie płacisz dodatkowo za ich wysyłkę.

Kurier Premium DPD (tylko rowery)

W tej opcji otrzymujesz całkowicie wyregulowany rower z kierownicą przekręcona na bok i odkręconymi pedałami. Skorzystaj z tej usługi gdy nie masz pewności jak dobrze skręcić rower. Od rozpakowanie roweru do pierwszej jazdy minie zaledwie kilka minut.

  • Koszt dostawy rowerów 145 zł – dla rowerów powyżej 10 000 zł, wysyłka ZA DARMO!

Przesyłka do odbioru w paczkomacie InPost

Pamiętaj, że paczkomat ma ograniczone wymiary dla przesyłek, dlatego ta opcja dostawy może być ograniczona, dla niektórych produktów. Do paczkomatów nie wysyłamy rowerów, fotelików dziecięcych oraz bagażników samochodowych.

  • Koszty dostawy 9,95zł - zamówienie powyżej 195 zł, wysyłka ZA DARMO!

Niezbędne dokumenty i regulaminy usług kurierskich dostępne są na stronach:

- https://www.dpd.com/pl/pl/moje-dpd/dokumenty-dpd-polska/
- https://inpost.pl/regulaminy

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło