Fabryka Rowerowa - Sklep rowerowy Katowice

Sklep rowerowy Fabryka Rowerowa Katowice to najnowszy nabytek w naszej sieci sklepów. Otwierając sklep rowerowy w Katowicach przyświecał nam, ten sam cel, jak podczas otwierania pozostałych sklepów. Chcieliśmy dać mieszkańcom Śląska i Katowic dostęp do najlepszych marek rowerowych takich jak Cannondale, GT, Romet, Kands czy Mongoose. Jednak w naszym sklepie rowerowym nie zabraknie też akcesoriów, części i odzieży rowerowej. Na ponad 200 metrowej powierzchni Fabryki Rowerowej w Katowicach, każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasz sklep rowerowy znajdziesz w Katowicach przy ulicy Raciborskiej 40, która jest przecznicą ulicy Mikołowskiej i krzyżuje się z nią na wysokości Pałacu Młodzieży. Fabryka Rowerowa znajdzie się na rogu budynku, przed wejściem do sklepu znajduje się parking dla samochodów oraz bardzo szeroki chodnik, na którym swobodnie przetestujesz swój nowy rower.

Standardowo bijącym sercem naszego sklepu jest profesjonalny serwis rowerowy, w którym wykonujemy wszystkie naprawy rowerów. Jeśli chcesz przywrócić swojemu rowerowi stan świetności sprzed lat to lepiej trafić nie mogłeś. Służymy pomocną dłonią i poradą, zapraszamy do naszego serwisu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami, nasi specjaliści na pewno Ci pomogą . Poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe, a najlepiej odwiedź Fabrykę Rowerową żeby przekonać się, że mamy rower specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy!

Jadąc samochodem od strony autostrady A4 możesz również do nas dojechać od ul. ks. kard. Bolesława Kominka.

Fabryka Rowerowa Katowice

Raciborska 40
40-074 Katowice
E-mal: fabrykarowerowa@gmail.com
Telefon: 511 225 738

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 15:00

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło