SKLEPY I SERWISY ROWEROWE FABRYKA ROWEROWA

Tworząc każdy kolejny sklep i serwis rowerowy Fabryki Rowerowej staramy się aby łączył on w sobie trzy podstawowe elementy:

- był jak najbliżej Ciebie;
- posiadał jak najszerszy asortyment rowerowy;
- serwis rowerowy był w stanie rozwiązać każdy problem jaki może spotkać rowerzystę.

Pamiętaj, nasze sklepy rowerowe, które są zlokalizowane na terenie śląska i małopolski, tworzą jeden spójny system dzięki czemu możemy w ciągu 24 godzin sprowadzić dla Ciebie dowolny rower, część lub inny asortyment będący na wyposażeniu każdego z naszych sklepów rowerowych.

Poniżej znajdziesz listę naszych sklepów rowerowych. Wybierz najbliższy i sprawdź dlaczego Fabryka Rowerowa to jedna z najszybciej rozwijających się sieci sklepów i serwisów rowerowych

Zapraszamy:)

Sklep rowerowy Oświęcim - Fabryka Rowerowa

Fabryka Rowerowa Oświęcim - Sklep i serwis rowerowy zlokalizowany jest przy ulicy Żwirki i Wigury 25a. Nasz sklep rowerowy w Oświęcimiu znajduje się za Targowiskiem Miejskim, na tyłach zielonych wojskowych bloków. Przed sklepem znajduje się duży i wygodny parking dla samochodów, na którym można również przetestować rower.
Wjazd dla samochodów jest od ulicy Wysokie Brzegi, należy skręcić w lewo przed Szkołą Muzyczną. Ulica Żwirki i Wigury jest ulicą jednokierunkową.

Sklep rowerowy Tychy - Fabryka Rowerowa

Fabryka Rowerowa Tychy - Sklep i serwis rowerowy zlokalizowany jest przy Alei Bielskiej 128. Nasz sklep rowerowy w Tychach znajdziesz przy skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego z Aleją Bielską, z tyłu budynku Centrum Medycznego " Żwaków". Przed sklepem znajduje się duży parking dla samochodów oraz dużo miejsca do testowania rowerów.
Wjazd dla samochodów jest od ulicy Ludomira Różyckiego, od strony Szkoły podstawowej nr 37 w Tychach.

Sklep rowerowy Katowice - Fabryka Rowerowa

Fabryka Rowerowa Katowice - Sklep i serwis rowerowy znajduje się przy ulicy Raciborskiej 40. Nasz sklep rowerowy w Katowicach znajdziesz na rogu budynku przy ulicy Raciborskiej, która jest przecznicą ulicy Mikołowskiej i krzyżuje się z nią na wysokości Pałacu Młodzieży. Przed wejściem do sklepu znajduje się parking dla samochodów oraz bardzo szeroki chodnik, na którym można przetestować nowy rower.
Wjazd dla samochodów jadących od strony autostrady A4 możliwy jest również od strony ul. ks. kard. Bolesława Kominka.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło