Fabryka Rowerowa - Sklep rowerowy Tychy

Sklep rowerowy Fabryka Rowerowa Tychy został otwarty w 2020 roku na powierzchni prawie 200 metrów kwadratowych. Otwierając sklep rowerowy Tychy mieliśmy na celu zaprezentowanie niedostępnych wcześniej w Tychach marek rowerowych takich jak Cannondale, GT oraz Kands. Naszym sklepie rowerowym w Tychach znajdziesz również szeroki asortyment części rowerowych takich jak opony Schwalbe czy podzespoły Schimano.

Sklep rowerowy Tychy znajdziesz na tyłach budynku Przychodni "Żwaków", przy skrzyżowaniu Alei Bielskiej i ulicy Sikorskiego. Koło naszego sklepu rowerowego znajdziesz wygodny parking, a także sporo miejsca do testowania swojego wymarzonego roweru.

Niezwykle istotnym elementem tego sklepu rowerowego jest jego serwis rowerowy, który charakteryzuje się trzema podstawowymi czynnikami wysoką jakością serwisu, niskim kosztem serwisu oraz krótkim okresem oczekiwania na naprawę roweru.

Gdybyś miał jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami korzystając z danych kontaktowych poniżej, a najlepiej odwiedź Fabrykę Rowerową żeby przekonać się, że mamy rower specjalnie dla Ciebie.

Wjazd dla samochodów jest od ulicy Ludomira Różyckiego. Skręć koło Szkoły podstawowej nr 37 w ulicę Koniecznego, a następnie od razu w ulicę Różyckiego.

Fabryka Rowerowa Tychy

Aleja Bielska 128
43-100 Tychy
E-mal: fabrykarowerowa@gmail.com
Telefon: 535 225 740

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 15:00

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło