FABRYKA ROWEROWA - SKLEP ROWEROWY OŚWIĘCIM

Sklep rowerowy Fabryka Rowerowa Oświęcim to nasz pierwszy sklep rowerowy, a zarazem największy sklep rowerowy w Oświęcimiu. Na ponad 220 m2 powierzchni znajdziesz szeroki wybór rowerów takich marek jak Cannondale, GT, Romet, Kands, Maxim oraz Unibike dodatkowo powiększony o pełen asortyment części, akcesoriów rowerowych i odzieży rowerowej takich marek jak Uvex, Giro, O'neal czy Rogelli.

Sklep rowery Oświęcim znajduje się w samym centrum Oświęcimia tuż za placem targowym. Przed sklepem znajduje się wygodny parking, na którym nie tylko wygodnie zaparkujesz samochód, ale także przetestujesz swój nowy rower.

Każdy rowerzysta wie, że cechą, która charakteryzuje prawdziwy sklep rowerowy jest serwis rowerowy. Sukces naszego serwisu zawdzięczamy dwóm czynnikom. Są to profesjonalni serwisanci posiadający kilkuletnie doświadczenie serwisowe oraz najwyższej jakości narzędzia pozwalające na szybką i dokładną naprawę roweru.

Gdybyś miał jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami korzystając z poniższych danych kontakttowych, a najlepiej odwiedź Fabrykę Rowerową żeby przekonać się, że jest to Twój ulubiony sklep rowerowy w Oświęcimiu.

Wjazd dla samochodów jest od ulicy Wysokie Brzegi, skręć w lewo przed Szkołą Muzyczną. Pamiętaj, ze ulica Żwirki i Wigury jest ulicą jednokierunkową.

Fabryka Rowerowa Oświęcim

ul. Żwirki i Wigury 25a
32-600 Oświęcim
E-mail: fabrykarowerowa@gmail.com
Telefon: 511 225 740

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 9:00 - 17:00
sobota 9:00 - 14:00

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło