Nasze usługi i produkty są zawsze najwyższej jakości. Wszystkie towary oferowane w sklepie FabrykaRowerowa.pl są nowe i wolne od wad.
 
Reklamacje

 W przypadku powstania wady towary są objęte gwarancją producenta zgodnie z informacjami zawartymi w opisie produktu w sklepie oraz kartą gwarancyjną producenta. Przysługują Ci również uprawnienia z tytułu rękojmi za wady rzeczy sprzedanej zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego.

Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami.

Jak skorzystać z reklamacji w ramach gwarancji producenta?
  1. Dla ułatwienia przygotowaliśmy formularz reklamacyjny - wypełnij go i prześlij na nasz adres.
  2. Przekaż wszystkie niezbędne informacje oraz załącz np. zdjęcia pokazujące wadę oraz cały produkt.
  3. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i uzgodni najlepszy sposób załatwienia sprawy. Możliwe, że konieczne będzie zwrotne odesłanie produktu do działu reklamacji.
W razie potrzeby prosimy o kontakt:
Fabryka Rowerowa, ul. Żwirki i Wigury 25 32-600 Oświęcim
e-mail: fabrykarowerowa@gmail.com


Zwroty 

Ponadto, przy zakupach online przysługuje Ci ustawowe prawa do odstąpienia od zawartej umowy w terminie 14 dni, szczegóły są opisane w regulaminie sklepu. Jeżeli masz wątpliwości skontaktujemy się z nami: fabrykarowerowa@gmail.com

Procedura zwrotu:
  1. Poinformuj nas drogą mailową o chęci dokonania zwrotu na adres: fabrykarowerowa@gmail.com  W treści e-maila podaj numer swojego zamówienia. Pamiętaj masz na to 14 dni od daty dokonania zakupu.
  2. Odeślij do nas zwracany produkt wraz z wypełnionym formularzem: Formularz zwrotu towaru. Jego wypełnienie ułatwi nam rozpatrzenie Twojej reklamacji. Oświadczenie o zwrocie możesz także złożyć na ustawowym formularzu, stanowiącym załącznik nr 2 do ustawy o prawach konsumenta (https://isap.sejm.gov.pl)
  3. Pamiętaj, aby starannie zapakować produkt, jego uszkodzenie w transporcie może spowodować nieprzyjęcie zwrotu. Paczkę wyślij na adres naszego sklepu w Oświęcimiu: Fabryka Rowerowa, ul. Żwirki i Wigury 25, 32-600 Oświęcim
Na wysyłkę masz 14 dni od momentu poinformowania nas o zwrocie. W celu maksymalizacji satysfakcji z zakupów w sklepie FabrykaRowerowa.pl staramy się jak najszybciej rozwiązywać kwestię zwrotów. Na rozpatrzenie Twojej prośby mamy 14 dni. Gdy tylko sprawdzimy czy Twój zakup dotarł do nas w odpowiednim stanie, zwrócimy Ci pieniądze.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło